IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Kalite Anlayışımız

Şafaklar’ın kalite anlayışı! Kalitenin kul hakkı olduğu bilinciyle hareket etmektir.

Bunu gerçekleştirmek tüm şafaklar çalışanlarının ve ortaklarının sorumluluğu olarak görür ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmektir.

Şafakların rakiplerinden ayıran en önemli özellik sunduğu güven, güler yüz, kalite, uygun fiyat ve her müşterinin patronumuz olduğu anlayışıdır.

Bunun için Şafaklar’ın başında ortakları bulunarak malı direk imalatçıdan (üreticiden- tüketiciye)aracısız sunmaktadır.
Kazandığını şafaklar unvanlı marketlerinin olduğu yerde yatırım yaparak çevre halkına duyduğu saygı ile müşterilerin sosyal etkinliklerine icabet ederek bunu ispatlamıştır. Kanıtı ise ürünler peşin alınarak enflasyona rağmen belli kalem malların değişmeyen raf fiyatları bunu göstermektedir.

Şafaklar 25. yıl hizmet aşkıyla hizmet verirken kalite ve hizmet standartlarını güvence altına almak için başlattığı ISO 9001,2000 VE HACCP belgelendirme çalışmaları devam etmektedir.
Şafaklar 1987 de market hizmeti ile çıktığı yola kalite bir kul hakkıdır; güvensizliğin arttığı bir ortamda GÜVENLİ ORTAM sloganını amblemine taşımıştır.

Bu anlayışla bize güvenen, güven veren, istikrarımıza eşlik eden, başarılarımıza katkı üreten müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız, müşteri olduklarımız, bölgemiz, ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve çevremizde binlerce dost, müşteri ve iş arkadaşlarımızla daha büyük hedefler için el ele gönül gönüle yolumuza devam edeceğimizi taahhüt etmekteyiz.

Saygılarımla,

Şafaklar Kurucusu
Şükrü KONTUK